Ubytovanie

Ponúkame ubytovanie v 17 priestranných izbách, vybrať si môžete z dvojlôžkových, trojlôžkových, alebo jednolôžkových. Celková kapacita ubytovania je 44 lôžok. Izby je možné vybaviť ešte prísteľkou alebo detskou postieľkou. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je kúpeľňa s toaletou a so sprchovacím kútom. Izby sú umiestnené na prízemí alebo na poschodí s výhľadom do dvora, prípadne s pohľadom na Bojnický Zámok. Všetky izby sú nefajčiarske.
K ubytovaniu máte možnosť objednať si aj raňajky, ktoré podávame formou bufetu každé ráno v našej jedálni.

Dvojlôžková izba

Izba pozostáva z dvoch lôžok, v prípade potreby je možné izbu vybaviť aj prísteľkou alebo detskou postieľkou. Súčasťou izby je kúpeľna so sprchou a WC, kozmetické potreby, TV, odkladací priestor, chladnička ale aj set na kávu a čaj.

Trojlôžková izba

Izba pozostáva z troch lôžok, v prípade potreby je k dispozícii prísteľka alebo detská postieľka. Súčasťou izby je kúpeľna so sprchou a WC, kozmetické potreby, TV, odkladací priestor, chladnička ale aj set na kávu a čaj.

Jednolôžková izba

Izba pozostáva z veľkej dvojlôžkovej postele a je k dispozícii pre obsadenie jednou osobu. Súčasťou izby je kúpeľna so sprchou a WC, kozmetické potreby, TV, odkladací priestor, chladnička ale aj set na kávu a čaj.

Informácie

upozornenie

Prosíme návštevníkov, aby dodržiavali termíny ubytovanie a odubytovania. Neskoršie príchody prosíme oznámiť vopred.

Ubytovanie

od 15:00 - 19:00

Odubytovanie

od 7:00 - 10:00

nefajčiarske izby

100% Nefajčiarske