Darčekový poukaz

darcekovy poukaz

Ešte nemáte vianočný darček pre svojich blízkych? Darujte im ubytovanie s raňajkami v našom penzióne! Obdarujte ich darčekovým poukazom na pobyt v našom Penzióne Bojnice a prekvapte ich dovolenkou v Bojniciach! Hodnotu poukazu si vyberiete vy, poukaz je platný rok od dátumu vystavenia.

Už ste niekedy snívali o putovaní časom a objavovaní miest, kde sa dotýka minulosť krásou a pôvabom? V Bojniciach nájdete príbeh, ktorý sa odohráva v kamenných múroch starobylého zámku a v úzkych uličkách historického centra.

Bojnický zámok, je bezpochyby náš národný poklad, okamžite upúta svojou majestátnou a impozantnou architektúrou. Vkusne udržiavané záhrady zámku, obklopené pokojným parkom, vás vtiahnu do atmosféry romantiky a pokoja.

Prechádzka starým mestom vás zavedie cez kamenisté uličky s farebnými domami, ktoré ožívajú príbehmi minulých generácií. Každý krok je cestou k objavovaniu architektonických pokladov a historických pamiatok, ktoré stoja za každým rohom.

Nechajte sa vtiahnuť do miestnej kultúry na rôznych kultúrnych podujatiach, ktoré Bojnice ponúkajú počas celého roka. Každá návšteva je príležitosťou priblížiť sa ku koreňom nášho mesta a spoznať jeho dušu.

Darujte blízkemu možnosť spoznať tento majestátny symbol mesta a nie len to. Využite náš darčekový poukaz a urobte tak radosť ľuďom, na ktorých vám záleží a doprajte mu silný zážitok z návštevy mesta.

Objednať darčekový poukaz

Stačí len vyplniť kontaktný formulár a my Vám spätne na vašu emailovú adresu odošleme potrebné informácie spolu s darčekovým poukazom.